Polecamy...

Gumy do żucia balonowe Lotus

25 Październik
2016

Elementem, który nierozerwalnie łączy się z dzieciństwem bez wątpienia są gumy do żucia. Chyba większość z nas może pochwalić się wspomnieniem, w którym podbiega do kiosku czy sklepu spożywczego i pyta ekspedientki o to, jaki smakołyk może dostać za uzbieraną sumę pieniędzy. W odpowiedzi dostawaliśmy propozycję chipsów, lizaków, słodkich napoi, czekoladek, batonów i gum do żucia właśnie. Niezwykłą popularnością cieszyły się wówczas tak zwane gumy kulki, które można było dostać w cenie 10 groszy za sztukę. Nawet posiadając tak znikome ilości pieniędzy, mogliśmy sprawić sobie odrobinę przyjemności i zalać nasze podniebienie słodkim smakiem. Od tamtego czasu sporo się zmieniło. Coraz mniej dorosłych pozwala swoim dzieciom na jedzenie słodyczy, dbając o ich zdrowie i prawidłowy rozwój. Wiele mówi się o tym, że są one niezdrowe, psują zęby, pozwalają złapać dodatkowe i niechciane kilogramy.

Niektórzy w ogóle nie włączają tego typu produktów do diety, inni zezwalają na nie okazjonalnie, a jeszcze inni traktują je jako nagrodę, którą można wręczyć dziecku, kiedy będzie grzeczne lub zrobi coś, z czego będą dumni. Bardzo modne jest obecnie również ekologiczne i zdrowe jedzenie w ramach którego proponuje się słodyczom zdrowsze zamienniki, wykonane w domu, ze składników, które zawierają wiele substancji odżywczych, minerałów i witamin. Mimo wszystko nie powinniśmy zapominać o tym, że dzieciństwo to szczególny okres w życiu, który potrzebuje odrobiny słodkości. Nadmierne spożywanie słodyczy jest szkodliwe, ale to okazjonalne nie ma zbyt dużego wpływu na zdrowie, dlatego w ramach wyjątku od zasady, warto podarować dziecku odrobinę uśmiechu i sprawić mu przyjemność.

Idealną propozycją dla tych, którzy szukają słodkiego uzupełnienia dla prezentu dla dziecka będą balonowe gumy do żucia Lotus. Mają one pyszny, owocowy smak, który rozlewa się po podniebieniu. Na pewno będą one cieszyć się popularnością wśród chłopców, bowiem do każdej z gum dołączona jest naklejka zawierająca zdjęcie samochodu. Daje im to możliwość ich kolekcjonowania. Przy okazji może mieć również wartość edukacyjną, bo oglądając z pociechą naklejki, możemy nauczyć ją rozpoznawać marki samochodów oraz kolory. Opakowanie zawiera sto sztuk gum.

 

To może Cię zainteresować