Kadziu. Siatkówka i rock’n’roll – to książką o Łukaszu Kadziewiczu, która została wydana w 2017 roku. Opisuje ona jednego z najlepszych i najbarwniejszych siatkarzy ostatnich lat. Autobiografia wicemistrza świata jest książką, w której czytelnik nie znajdzie prze kolorowanej rzeczywistości. 

Spisana opowieść o życiu Kadziewicza

Siatkarz w swojej biografii odsłania sekrety, pokazuje, że opinie o nim jako krnąbrnym siatkarzu nie były przesadzone i opowiada, jak udawało mu się godzić życie siatkarza i rockendrollowca. To historia autentyczna, która zdecydowanie warta jest uwagi, gdyż pozwala porównać wszystko to o czym, czytelnik mógł przeczytać w internecie, w prasie i zestawić to z autentyczną historią siatkarza. 

źródło zdjęcia: https://literia.pl/kadziu-siatkowka-rock-n-roll

Inspiracja dla innych

Wielu młodych ludzi nie do końca zdaje sobie sprawę, jak trudne jest życie sportowca. Widza bowiem tylko blichtr, drogie ubrania, markowe samochody oraz życie na bardzo dużym poziomie. Siatkarz opisuje w książce, iż trzeba mieć wiele oleju w głowie, by pozostać normalnym człowiekiem, co jest trudne, gdy obserwuje go cały świat. Przeczytamy w niej np. o szalonych imprezach siatkarzy, wodzie sodowej po zdobyciu srebrnego medalu mistrzostw świata, ale i tytanicznej pracy wykonanej pod okiem Raula Lozano. No właśnie. By stać się kimś, trzeba włożyć ogrom pracy, zaangażowania oraz wiele wysiłku. Tylko takie działania skutkują efektami. Nie ma bowiem drogi na skróty. To udowadnia nie tylko ta książką, ale i każda biografia sportowca dostępna na rynku, którą czytelnicy mogą przeczytać.