Polskie dzieci, których rodzice z ważnych powodów musieli wyemigrować z Polski, szybko potrafią dostosować się do nowych sytuacji, pod warunkiem, że asymilacja z innym otoczeniem będzie przebiegać stopniowo, a rodzice zaangażują się w ten proces, nie odcinając dziecka od jego korzeni.

Kultywowanie tradycji

Z małymi dziećmi, takimi, dla których całym światem jest tylko mama i tato, problem może być nieco bardziej złożony, ponieważ mimo że dzieci są bardziej niż dorośli otwarte na nowe horyzonty, to jednak rodzice są tą opoką, która będzie — według dziecka — trwała ciągle.
Wielka Brytania to wielokulturowy tygiel; mieszanina narodowości, różnych obyczajów i odmiennych dla każdej kultury rozrywek, a każda grupa hołduje własnym tradycjom. Dlatego polskie dzieci, bez względu na długość pobytu w Wielkiej Brytanii nie powinny zarzucać polskich zabaw, gier, książek, jak również tradycji i zwyczajów.

Zabawki z serii CzuCzu

Wśród wielu zabawek dla dzieci, bardzo polecana jest gra CzuCzu domino. Oferta skierowana jest dla najmłodszych pociech, gdyż domino CzuCzu posiada obrazki ze zwierzętami, a przy okazji zabawy z rodzicami, maluch uczy się je nazywać.
CzuCzu domino znakomicie umacnia więzi rodzinne, bardzo zbliża i pogłębia relacje między dziećmi a rodzicami. Oprócz tego rozwija umysł małego człowieka, uczy logicznego myślenia i zapamiętywania nazw zwierzątek umieszczonych na dużych, kolorowych i grubych kartach domina.
Seria CzuCzu obejmuje nie tylko domino, ale również Puzzle, karty z owocami i warzywami, karty ze zwierzętami do łączenia w pary, etc. Zabawki z serii CzuCzu to produkt polski, przeznaczony dla dzieci od 2 do 10 lat, posiadają one wszystkie niezbędne atesty i są polecane jako znakomite zabawki edukacyjne.

Więcej informacji znajdziesz pod adresem: https://rewolucja.co.uk/5902768336276/czuczu-domino-safari-3-