WSiP to wydawnictwo szkolne i pedagogiczne, które zajmuje się sprzedażą książek i pomocy edukacyjnej. Można znaleźć tam zarówno podręczniki dla uczniów jak i repetytoria i książki, które pomogą w dodatkowej nauce, pozaszkolnej. Wydawnictwo WSiP oferuje książki dla szerokiego grona odbiorców. Ciekawą ofertę znajdą tam zarówno uczniowie szkół średnich, jak i najmłodsi uczniowie szkoły podstawowej. WSiP oferuje podręcznik do wszystkich dziedzin nauki. Podręczniki szkolne wydawnictwa WSiP służą do nauki chemii, fizyki, biologii, polskiego, języków oraz innych szkolnych przedmiotów. Firma posiada także podręczniki do przedmiotów takich jaki plastyka, muzyka, czy technika. W swojej ofercie posiadają również diagnozy, które służy do zbadania, sprawdzenia wiedzy ucznia w danym zakresie.

abd wyd wsip

– Nauka pozalekcyjna
Poza podręcznikami szkolnymi wydawnictwo WSiP oferuje również materiały do nauki pozalekcyjnej. Są to repetytoria, arkusze i książki, mające na celu pomoc uczniom przygotować się to testów, czy do matury.
– Pomoce dla nauczycieli
Poza książkami dla uczniów wydawnictwo oferuje również pomoce dla nauczycieli. Materiały te służą do pomocy przy nauczaniu szkolnym.
– Bestsellery książkowe WSiP
W zbiorze ksiażek, które oferuje wydawnictwo znajdziemy również liczne bestsellery. W wyborze podręczników i ćwiczeń wiele szkół decyduje się właśnie na książki tej firmy.
– Gdzie zakupić książki z wydawnictwa WSiP?
Na stronie internetowej WSiP znajdują się zbiory ksiażek, które w prosty sposób można zamówić. Dodatkowo podręczniki z tego wydawnictwa łatwo znaleźć w licznych księgarniach.

WSiP to wydawnictwo działające już od 1945. Jest to więc firma z wieloletnim doświadczeniem, posiadająca liczne zbiory książek, pełne bestsellerów. Wydawnictwu udało się wiele odciągnąć i zaistnieć na kartach historii edukacji w Polsce.