Polecamy...

Pomadki do ust Monster High

25 Październik
2016

Każda dziewczynka, która uwielbia postacie z Monster High z pewnością przyjmie z uśmiechem tego typu owocową pomadkę. Jest ona wykonana z owocowego żelu o pysznym smaku porzeczkowym. Pojemnik jest zamykany wielokrotnie i posiada pojemność 10 ml. Cena jednej pomadki wynosi 4,58 zł, a w opakowaniu znajduje się 12 sztuk. Dziewczynki często podpatrują swoje mamy i zazdroszczą im tego, że te używają kosmetyków. Wręczeniem im pomadki z motywem z ulubionej bajki na pewno je ucieszy i sprawi, że poczują się wyjątkowo. Będą mogły wrzucić ją do swojego tornistra i pomalować nią usta, kiedy tylko przyjdzie im na to ochota. Kiedy to zrobią, na ich wargach pozostanie słodki i pyszny smak porzeczki. Wszystkie koleżanki będą im zazdrościć, że posiadają taki wspaniały i wyśmienity gadget. Zamieszczony na opakowaniu motyw pochodzący z ulubionej bajki dodatkowo podniesie atrakcyjność. Za niewielkie pieniądze możemy sprawić naszemu dziecku odrobinę szczęścia.

Monster High

Monster High jest pochodzącą z ameryki linią lalek, które zostały stworzone przez Garett Sander. Za ilustrację odpowiadała natomiast Kelly Riley. Mimo tego, że zostały one wykonane w roku 2007, na rynku pojawiały się dopiero w lipcu roku 2010. Postacie wypuszczone spod ich rąk są inspirowane fantastyką grozy oraz filmowymi potworkami. Sprawia to, że różnią się one znacznie od innych lalek. Postacie są tu przedstawione jako potomstwo Draculi, mumii, meduzy, potwora z Czarnej Laguny, duchów, zombie czy Frankensteina. Nie ma obecnie chyba dziewczynki, która nie pragnęłaby mieć lalki lub gadgetów z tego serialu. Popularność standardowych lalek Barbie wyraźnie spada, teraz na topie są te mniej typowe i bardziej wyraziste, a do takich z pewnością należą postacie z Monster High. Kupienie dziecku pomadki, która będzie na swojej etykiecie

zawierała podobiznę jednej z postaci z bajki, z pewnością bardzo ją ucieszy i sprawi, że zechce się nią pochwalić przed koleżankami, zdobywając ich podziw i zainteresowanie. Porzeczkowy smak idealnie łączy się z estetyką Monster High i pozostawia na wargach bardzo przyjemną i pyszną nutę.

 

To może Cię zainteresować