Polecamy...

Lizaki minionki

25 Październik
2016

Każdy, kto był w kinie na filmie “Jak ukraść księżyc” z pewnością kojarzy urocze, żółte stworki.

Minionki są rozrabiakami, którzy pomagają złowrogiemu Gru ukraść tytułowy księżyc. Ta dośćprosta fabuła sprawiła była jednocześnie dowcipna i wzruszająca, co wpłynęło na to, że każdy kto miał okazję zobaczyć Minionki w akcji, z pewnością je zapamiętał. Ich niepohamowana energia sprawiła, że zyskały wiele fanów na całym świecie. Połączenie doskonałego rysunku, animacji i dźwięków, jakie te z siebie wydają, zachwyciły widzów, zarówno tych młodszych, jak i starszych.

W pierwszych dwóch filmach (Jak ukraść księżyc, Minionki rozrabiają) pojawiały się one na ekranach w towarzystwie Gru. W części ostatniej, której premiera miała miejsce w roku 2015,zostały okazane same w wielkim, okrutnym świecie. Wcześniej Gru je chronił i dbał o nie, stanowiąc dla nich pewnego rodzaju autorytet. Minionki pragną zła, początkowo były żółtymi mikroorganizmami, ale w ciągu kolejnych lat bardziej ewoluowały i stały się swoistymi mistrzami podłości. Podłość ta nie ma okrutnego wydania, a takie, którego trudno nie przyjąć z uśmiechem na twarzy. Jest to rozrywka dla całej rodziny,. Te małe żółte postacie nie są zbyt cierpliwe i spokojne, uwielbiają za to płatać figle, będąc przy tym niezwykle śmiesznymi. Kochają się wzajemnie i są sobie oddane, mają własny język. Każda z bajek z Minionkami posiada swój morał i mówi o miłości, przeznaczeniu, współpracy czy skomplikowaniu życia. Ich popularność widać bardzo wyraźnie obserwując otaczający nas świat. Na Facebooku mamy specjalne emotikony stanowiące podobizny stworków, wiele produktów utrzymanych jest w żółto-niebieskiej kolorystyce, pojawia się szereg memów i filmików, które są im poświęcone. Wszyscy je uwielbiają.

Słodki żółty stwór w lizaku!

Lizak, który ma kształt żółtego, popularnego stworka będzie wspaniałym prezentem dla dziecka, które pokochało te zabawne postacie. Są one słodkie i duże, a także bardzo atrakcyjne wizualnie, przez co zjedzenie ich okazuje się niezwykle przyjemne. Z pewnością sprawią one wiele radości obdarowanej nimi osobie i wywołają uśmiech na jej twarzy. Posiadają one wymiary 5,5x6x13 cm(szerokość x długość x długość z patyczkiem). W opakowaniu, którego koszt wynosi 55,99 zł znajduje się 30 lizaków. Każdy z nich zapakowany jest osobno, w przeźroczystą formę. Swoim kształtem przypomina postacie z popularnego filmu animowanego.

 

To może Cię zainteresować