Polecamy...

Lizak system Android

25 Październik
2016

Imprezy firmowe są bardzo ważne w życiu każdego przedsiębiorstwa. To właśnie one dają możliwość integracji zespołu oraz wprowadzają pewnego rodzaju rozluźnienie oraz zmniejszają dystans pomiędzy poszczególnymi członkami załogi. Te nieoficjalne spotkania posiadają swój niepowtarzalny klimat i są dobrą okazją do tego, aby porozmawiać mniej lub bardziej oficjalnie z osobami, z którymi pracujemy na co dzień, a których jeszcze nie mieliśmy okazji poznać osobiście. Ułatwiają one przyszłą pracę w grupach i polepszają komunikację między pracownikami. Są również momentem, w którym można oderwać się od rutyny i chociaż na krótką chwilę zapomnieć o pojawiających się wokół problemach. Organizując imprezę firmową trzeba zadbać o wiele różnych detali, których połączenie sprawi, że będzie ona czymś wyjątkowym. Bardzo ważne jest to, aby przygotować dla pracowników drobne upominki, którymi podziękuje się za trud wkładany w powierzane im obowiązki, sumienność i uczciwość. Możemy tu postawić na nagrody pieniężne, bilety na wydarzenia kulturalne lub drobne upominki. Jeśli nasza firma zajmuje się komputerami, aplikacjami mobilnymi, smartfonami wspaniałym rozwiązaniem będzie podarowanie zatrudnionym osobom lizaków związanych tematycznie z systemem Android.

Słodkie lizaki z symbolem systemu Android

Mają one kształt zielonych robocików, które zostały umieszczone na patyku. Ich wymiary to 6,5cm x 5cm x 0,8cm x 12,5cm - odpowiednio długość x szerokość x grubość x długość z patyczkiem.

Ważą one około 30 gram i znajdują się w paczkach po 30 sztuk w każdej. Ich kształt jest bardzo wyraźny i precyzyjny z tego względu, że do ich odlania użyto form o wysokiej jakości. Z nienagannym i profesjonalnym wyglądem idzie tu w parze niesamowity smak. Każdy z nich zapakowany jest osobno, w przeźroczystą formę. Tego typu podarunek wspaniale sprawi się na przyjęciach, imprezach czy eventach. Obdarowana nim osoba z pewnością przyjmie go z uśmiechem i zadowoleniem. Świetnie odda on charakter codziennej pracy, szczególnie jeśli ta łączy się z tym systemem, ale jednocześnie będzie elementem rozluźniającym i dającym okazję

do tego, aby przeżyć chwilę przyjemności zanurzając go w swoich ustach.

 

To może Cię zainteresować